Logo
0 ks
za 0,00 CZK
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Svatební kytice Tyrkera , korsáž a spona do vlasů

Umělá kytice svatební

Svatební kytice kulatá z umělých květin a přírodního barveného materiálu. Spodní část kytice - rukojeť je ozdobena saténovou stuhou.   Tuto kytici jistě nikdo nepřehlédne a krásně vynikne v kombinaci se světlými svatebními šaty. Kytice vám rozhodně nezvadne a zůstane vám jako krásná památka na váš ... celý popis
DOSTUPNOST
Nejsme plátci DPH
1 750 CZK
/ ks
Číslo produktu:WDK0376
  • Kompletní specifikace
  • Svatební kytice Tyrkera , korsáž a spona do vlasů
    Svatební kytice Tyrkera , korsáž a spona do vlasů
    1 750 CZK
    / ks
Kompletní specifikace

Svatební kytice kulatá z umělých květin a přírodního barveného materiálu.

Spodní část kytice - rukojeť je ozdobena saténovou stuhou.

 

Tuto kytici jistě nikdo nepřehlédne a krásně vynikne v kombinaci se světlými svatebními šaty.

Kytice vám rozhodně nezvadne a zůstane vám jako krásná památka na váš nejkrásnější den.

Součástí kytice je korsáž pro ženicha

Styl: boho svatba , romantická svatba,elegantní svatba,zimní svatba, shabby chic, vintage, zahradní svatba, lesní svatba

Velikost: cca  26 / 26 cm (šířka / výška)

Materiál:   umělé květiny

Barvy:  tyrkysová, mint, bílá, zelená  viz.foto

Korsáž: 10 / 7 cm

Spona do vlasů : 17/ 6 cm

 

V případě, že máte zájem o podobný model v jiné barevné variantě, neváhejte mě kontaktovat na kultdesign@email.cz.

Zboží zařazeno v kategoriích

Váš velký den si zaslouží klid – svatební výzdoba z umělých květin je připravená, kdykoli ji budete potřebovat.

Kontakt

 📧 E-mail kultdesign@email.cz

   🌈    sledujte nás na Instagramu kultdesign.cz

O nás..

🌸 O nás – Kultdesign

Květiny jsou symbolem krásy, emocí a výjimečných okamžiků.
V Kultdesign tyto okamžiky zachycujeme v ručně vyráběných svatebních kyticích, věnečcích a doplňcích z kvalitních umělých květin – aby vám zůstaly navždy....více zde

Jak vznikají naše fotografie
Naše výrobky jsou převážně ručně vyráběné originály, které fotíme klasicky jako produktovou fotografii v ateliéru nebo na louce, ale abychom vám lépe ukázali, jak vypadají na nevěstě, ve vlasech nebo v ruce u některých výrobků používáme digitálně vytvořené modelky pomocí AI. (toto se týká především svatebních věnečků a čelenek)
Díky tomu si můžete snadněji představit, jak budou vypadat ve skutečných situacích – bez nutnosti inscenovaných focení a s ohledem na udržitelnost.

Při zakázkové výrobě svatební kytice vždy zasíláme foto svatební kytice nevěstě ke schválení -konzultaci, takže vždy přesně víte jak bude svatební kytice vypadat.

 

Obchodní podmínky

📄 Obchodní podmínky eshop kultdesign najdete zde

🚚  Doprava a platby najdete zde 

🌷Jak objednat svatební set... najdete zde

 

© 2026 Kultdesign Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz